Kuchnia Velluto – szary supermat

Nasza propozycja to kuchnia o niepowtarzalnym charakterze i subtelnej elegancji, która łączy w sobie elementy natury z nowoczesnym designem. Jasne drewno Hikory naturalnej jest oprawione delikatną szarością frontów Velluto w matowym wykończeniu. Ten unikalny kontrast tworzy przestrzeń, która jest zarówno przytulna, jak i elegancka.

Cechą charakterystyczną frontów Velluto jest technologia Supermat. Dzięki specjalnemu, bezbarwnemu lakierowi, fronty zyskują nie tylko wrażenie głębokiego matu, ale także są chronione przed zarysowaniami i widocznymi śladami palców. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że nasze kuchnie są nie tylko piękne, ale również praktyczne i łatwe w utrzymaniu.

Blaty, pokryte laminatem voyage silver urban, dodają całości nowoczesnego i stylowego wyrazu, natomiast uchwyty Eddge inox są doskonałym uzupełnieniem tej harmonijnej kompozycji.

W naszych kuchniach nie zapominamy o funkcjonalności. Szuflady Blum Legarbox to praktyczne rozwiązanie, które doceni każdy użytkownik. Dzięki nim, wszystko, co niezbędne w kuchni, zawsze będzie pod ręką. Dodatkowo, urządzenia w słupku to doskonałe wykorzystanie przestrzeni, które ułatwia codzienne gotowanie.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i pozwól nam stworzyć kuchnię, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Twoja wymarzona kuchnia na wymiar jest w zasięgu ręki!

Marzy Ci się piękna kuchnia?

Z nami spełnisz swoje marzenia!

Umów się na spotkanie na którym omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania.