Kuchnia Piombo Grigio

Nasza propozycja to kuchnia Piombo, która charakteryzuje się unikalnym efektem głębokiej satyny. Jest to efekt uzyskany dzięki zastosowaniu powłoki z matowej żywicy akrylowej, która odbija bardzo mało światła. Dzięki temu fronty mebli mają niepowtarzalny, subtelnym matowy wygląd, który dodaje wnętrzu elegancji i nowoczesności.

Dodatkowo, specjalna technologia utwardzenia sprawia, że fronty są odporne na zadrapania. To gwarantuje, że kuchnia Piombo będzie wyglądać jak nowa przez wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Kuchnia Piombo dostępna jest w sześciu eleganckich kolorach. Dotychczas ciemne kolory były często pomijane ze względu na obawy o widoczne ślady palców. Jednak dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii niepalcującej Supermat, kolory takie jak Piombo Nero czy Piombo Grigio są nie tylko niezwykle eleganckie, ale też praktyczne w użytkowaniu.

Na zdjęciu prezentujemy model Piombo Grigio w kolorze szarym z kroplą brązu. Ten wyjątkowy odcień został zestawiony z okładziną ścienną w ciepłym, czekoladowym kolorze dębu Gladstone Tabak. Nowoczesne blaty Cosentino Silestone Eternal Charcoal Soapstone, w które wpuszczony jest zintegrowany zlew, dodają wnętrzu nowoczesności i funkcjonalności.

Elegancji dodaje też przeszklona witryna, podświetlana wpuszczanym profilem ledowym. Wykonana z czarnych, anodowanych frontów z ukrytymi zawiasami, jest nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale także praktycznym miejscem do przechowywania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kuchni na wymiar. Gwarantujemy, że kuchnia Piombo spełni wszystkie Państwa oczekiwania, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

Marzy Ci się piękna kuchnia?

Z nami spełnisz swoje marzenia!

Umów się na spotkanie na którym omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania.